Kontenery izolowane

Produkcja  przyczep – tel : 787 271 123

We speak English  tel: +48 696 130 481

Praktyczne kontenery typu furgon z nadwoziem typu „sandwich”.30 mm grubość ścian i dachu wypełniona doskonałą izolacją XPS stanowi tzw. „monolit izotermiczny” o doskonałych parametrach izolacyjnych i służy do przewożenia różnego rodzaju towarów wrażliwych na zmiany temperatur. Poszycie wewnętrzne i zewnętrzne z laminatu gładkiego zapewnia jednolitą płaską powierzchnię , doskonałą do nanoszenia różnego rodzaju trwałych reklam.Zaokrąglona forma nadwozia zapewnia lepszą szczelność dzięki eliminacji łączeń i ułatwieniu odpływu wody z dachu.

Podłoga jest wykonana ze sklejki wodoodpornej, antypoślizgowej , wyposażonej w specjalne uchwyty ładunkowe. Załadunek palet jest prosty i bezpieczny.Przyczepy są wyposażone w tylne drzwi dwuskrzydłowe , ryglowane i zamykane na klucz , koło podporowe , dwie podpory tylne i podłogowe uchwyty mocowania ładunku.

Dodatkowo mogą być zamontowane listwy mocowania ładunku na ścianach bocznych. Przyczepy te mogą również występować w wersji z trapem tylnym oraz drzwiami i klapami na ścianach bocznych.

Cennik – Kontenery izolowane

Cenniki przyczep zamieszczone na stronie są orientacyjne.
Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i wykonywane jest na
indywidualne zamówienie.
Cena ostateczna oraz wykonanie/rodzaj przyczepy jest potwierdzony
pocztą elektroniczną z kupującym i następnie po potwierdzeniu zamówienie jest
przyjmowane do realizacji.

Komentarze są wyłączone.